حسین یاوری وکیل اصفهان

ارسال شده توسط وکیل پایه یک دادگستری در ۱۳۹۸-۰۳-۲۵

حسین یاوری وکیل اصفهان به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان  ، دارای  پروانه وکالت دادگستری ، مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ، سابقه ۴ سال وکالت بانک انصار و ۵ سال در شرکت های تجاری و تجربه وکالت و مشاوره حقوقی (با انجام ۵۰۰ پرونده حقوقی کیفری و…) آماده ارائه خدمات وکالت در اصفهان و سراسر کشور در انواع دعاوی کیفری، شکایت، امور بیمه، خانواده، ملکی، مالی، تجاری، تعزیرات، اداره کار، شهرداری و امور گمرکی ، همچنین انجام تخصصی امور قراردادها و شرکت ها با تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری و تخصص و تجربه وکالت می باشد.

 

پرونده های خود را به حسین یاوری وکیل اصفهان بسپارید

دفتر وکالت حسین یاوری وکیل اصفهان با ارائه مشاوره صحیح و تخصصی و قبول وکالت در کلیه زمینه‌های حقوقی و کیفری و پیگیری متعهدانه پرونده های مطروحه پاسخگوی کلیه نیازهای حقوقی شما عزیزان خواهد بود. با توجه به کوله بار تجربیات کسب شده، حسین یاوری به عنوان مشاور حقوقی با چندین شرکت از جمله وکالت بانک انصار ، شرکت دربند تهران در اصفهان ، شرکت آریانوش زاگرس ، شرکت کشت و گلزار صنعت و … همکاری داشته و پرونده های متعددی را به سرانجام رسانده است.

این دفتر وکالت به عنوان ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین و غیرحضوره به صورت رسمی و قانونی و با انجام وکالت در کلیه مراجع ذیصلاح افتخار دارد با دارا بودن از تجربیات وکیل متخصص و مجرب در تمامی امور حقوقی و با تلفیق توانمندی‌های علمی و اجرائی خدمات حقوقی متنوع خود را در سطوح مختلف و متناسب با نیازهای جامعه بصورت دوره‌ای یا موردی به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی، دولتی و غیردولتی و نهادهای عمومی ارائه نماید. ما با تکیه بر توانایی‌ها و تکنیک‌های حقوقی خاص نزدیک‌ترین راه حل و کم‌هزینه‌ترین مراحل رسیدگی برای رسیدن به حکم به نفع شما به کار می‌بریم.

 

زمینه های فعالیت دفتر وکالت حسین یاوری در اصفهان

دفتر وکالت حسین یاوری  با سالها سابقه ، آماده ارائه خدمات به هموطنان در حوزه های :

۱- دعاوی کیفری

۲- دعاوی تجاری

۳- دعاوی ملکی

۴- دعاوی حقوقی

۵- دعاوی خانواده

۶- دعاوی وصول مطالبات 

و سایر دعاوی مرتبط میباشد.

حسین یاوری وکیل اصفهان

 

سوال حقوقی دارید؟ همین حالا از ما بپرسید!

درصورتی که مشکل حقوقی و یا نیاز به مشاوره حقوقی دارید و همچنین اگر در خصوص هریک از خدمات ما و یا محتوای مطالب سایت سوالی دارید، می‌توانید از طریق ارسال  فرم ارزیابی رایگان و یا تماس با ما ، سوالتان را مطرح نموده و پاسخ آن را از بهترین وکیل اصفهان دریافت کنید.

 

آدرس دفتر وکالت حسین یاوری وکیل اصفهان

اصفهان – خیابان نیکبخت غربی – جنب دادگستری – کوچه ۱۶ (شهید صادقی) – اولین بن بست – سمت راست – ساختمان دادگستر – واحد ۱

تلفن جهت تماس و مشاوره :

۰۹۱۳۳۹۴۰۴۳۰

 

نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری تاریخ ارسال ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ 2 نظر 453 نمایش دسته حقوقی, خانواده, کیفری

دیدگاه کاربران

محمد علی زاده در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۱۵

سلام آیامتخصص جراحی عمومی به طور قانونی میتواند عمل زیبا صورت انجام دهد
واگر انجام دهد و مشکل پیش بیاورد چه مسئولیتی بر وی خواهد بود

وکیل پایه یک دادگستری در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۱۵

با سلام.اگر صرفا عمل زیبایی بوده است خلاف بخشنامه های سازمان نظام پزشکی میباشد.هم از لحاظ حقوقی و پرداخت خسارات مسئولیت دارد و هم از لحاظ کیفری


مطالب مرتبط