وکیل کارکشته حقوقی اصفهان

ارسال شده توسط وکیل پایه یک دادگستری در ۱۴۰۱-۰۹-۰۲
۳.۷
(۳)

در این مطلب با وکیل کارکشته حقوقی اصفهان صحبت میکنیم تا بدانید یک وکیل زبردست و خبره و کارکشته باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

هنگامی که به مشکل قضایی از بعد دادگاه های حقوقی بصورت جدی بر میخوریم و خودمان نیز برای حل این مشکل راهکاری نداریم ناگریز هستیم به وکیل مراجعه کنیم.بی شک در این حالت همگی ما به دنبال وکیل کارکشته حقوقی میگردیم.اما اینکه وکیل کارکشته و خبره به چه کسی میگویند بسیار مهم است.

دعوای حقوقی چیست؟

به زبان ساده میتوان گفت هدف از طرح دعاوی حقوقی حل اختلاف میان اشخاص و رسیدن هر فرد به حقوق خود می باشد و افراد ، باید برای طرح دعاوی حقوقی خود ، دادخواست تهیه نموده و از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی جهت رسیدگی به دادگاه های حقوقی صالح ، تقدیم نمایند.

بعبارت دیگر هنگامی که فرد در پی مطالبه حقوق خود اعم از مالی یا غیر مالی میباشد و هدف از این مطالبه نیز مجازات شخص نباشد میتوان گفت دعوا حقوقی است.

وکیل کارکشته حقوقی اصفهان

آیا پرونده های حقوقی تقسیم بندی دارد؟

وکیل کارکشته حقوقی اصفهان بیان میدارد قطعاً دعاوی حقوقی بدلیل فراوانی و تفاوت نوع آن تقسیم بندی دارد که ساده ترین تقسیم بندی آن عبارت است از :

  • کلیه دعاوی ناشی از قرارداد مانند انواع عقود ( عقد بیع ، اجاره، رهن، وکالت ، قرض ، صلح ،شرکت ، مزارعه و مضاربه)
  • دعاوی ملکی و دعاوی مرتبط با املاک مانند خلع ید، تخلیه ید، رفع تصرف عدوانی، مزاحمت ، افراز، تفکیک، تقسیم ، دعاوی پرونده های ثبتی و سایر دعاوی ملکی
  • کلیه دعاوی ناشی از اجاره اماکن تجاری مانند مطالبه اجاره بها، تخلیه تجاری، تجویز انتقال منافع، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه
  • کلیه دعاوی تجاری و مرتبط با تجار و شرکت های تجاری مانند ورشکستگی، تصفیه شرکت ها، مطالبه وجه اسناد تجاری( چک و سفته)، ابطال تصمیمات مجامع عمومی، انحلال شرکت و سایر دعاوی موضوع قانون تجارت
  • کلیه دعاوی خانوادگی و به تعبیر عام دعاوی در صلاحیت دادگاه خانواده ( دعوای طلاق، نفقه ، اجرت المثل، حضانت)
  • کلیه دعاوی ثبتی واسناد رسمی ازجمله تغییر نام، تغییر نام خانوادگی، تغییر سن ، در خواست اجرای ثبت و اعتراض به ان و….

چگونه بفهمیم وکیلی که انتخاب کرده ایم در دعاوی حقوقی کارکشته و خبره است؟

۱- با توجه به اینکه قوانین کشور دائم دستخوش تغییر است وکیل باید به روز باشد و جدای از قوانین آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی و همچنین آرای اصراری را نیز بداند.

۲- وکیل خوب و کارکشته باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند.

۳- وکیل خبره هرگز موکل خود را بی جهت و واهی امیدوار نمیکند بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند و هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم سعی در فریب و صرفاً گرفتن حق الوکاله را ندارد .

۴- وکیل خبره و عالی یکی از اولویت های خود را یافتن سریع ترین و کم هزینه ترین راه برای موکل قرار میدهد.بی شک همه افراد توقع دارند با کمترین زمان و هزینه بالاترین بازدهی را بدست آوردند که وکیل نیز میتواند با توجه به این مهم موکل را در رسیدن به این هدف هدایت کند.

۵- وکیل کارکشته حقوقی اصفهان یکی از مهمترین ویزگی های وکیل کارکشته و خبره را داشتن تخصص و تسلط به همه جوانب موضوعی که وکیل در خصوص آن به موکلین خود مشاوره میدهد یا وکالت آن را قبول میکند میداند.

وی در ادامه بیان میدارد متأسفانه گاهاً مشاهده میگردد برخی افراد بدون داشتن تخصص و تسلط به موضوع پرونده به قبول وکالت آن اقدام میکنند و بدلیل اشتباهات فاحش سبب تضییع حقوق موکل میگردند که برای بسیاری از این پرونده ها بدلیل قطعی شدن آراء آن دیگر نمیتوان هیچ اقدامی کرد مگر در موارد خاص مثل وجود دلایل جهت اعاده دادرسی!!

چگونه بدانیم وکیلی که انتخاب کرده ایم ویژگی های فوق را دارد و وکیل کارکشته و خبره ای میباشد؟

وکیل کارکشته حقوقی اصفهان در این خصوص بیان میدارد مسلماً در این خصوص از طرق مختلف میتوان چنین وکیلی را یافت .

اولاً با توجه به اینکه دسترسی به اینترنت آسان است میتوان با سرچ همین عبارت لیست وکلای کارکشته و خبره کشور را مشاهده کرد اما صرف مشاهده اسامی نمیتواند به صورت دقیق انتخاب وکیل را راحت کند.

برای اطمینان از اینکه وکیل پیشنهاد شده در اینترنت همانی است که شما میخواهید بهتر است رزومه وی را بررسی نمایید.

جهت بررسی روزمه وی نیز میتوانید نمونه آراء وی را ببینید یا از اطرافیان و دوستانتان در خصوص وی تحقیق کنید و حتی ار خود این وکیل بخواهید در خصوص موضوع شما رزومه خود را ارائه دهد.

در آخر میتوانید به دفتر این وکیل مراجعه نمایید و از موکلین و مراجعه کننده گان وی سوال نمایید که آیا وکیل فوق مناسب انتخاب هست یا خیر!!!

معرفی وکیل کارکشته حقوقی اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری حسین یاوری کارشناس ارشد حقوق خصوصی وکیل بانک انصار سابق و بسیاری از شرکت های تجاری بوده و دارای سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در بیش از ۱۰۰۰ مرحله پرونده حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و امور حسبی میباشند.

با توجه به اینکه ایشان نمونه های متعددی از آرائی که در آن وکالت کرده اند را در سایت خود قرار داده اند میتوانید با مشاهده رزومه وی ایشان را بعنوان وکیل کارکشته در اصفهان انتخاب نمایید.

شماره تماس جهت رزرو نوبت ملاقات حضوری : ۰۹۱۳۳۹۴۰۴۳۰

نمونه رای مختلف با وکالت وکیل پایه یک دادگستری حسین یاوری :

جهت دیدن آرای متعدد دیگری که با وکالت وکیل فوق اخذ شده است به آدرس های زیر مراجعه نمایید :

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

Average rating ۳.۷ / ۵. تعداد آرا: ۳

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری تاریخ ارسال ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ بدون نظر 171 نمایش دسته کیفری

دیدگاه کاربران

هنوز کسی نظری ارسال نکرده است.شما اولین نفر باشید.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


مطالب مرتبط