بهترین وکیل کیفری اصفهان

ارسال شده توسط وکیل پایه یک دادگستری در ۱۳۹۸-۰۲-۳۱

بهترین وکیل کیفری اصفهان کیست؟
حتما برایتان پیش آمده که برای حل یک مساله کیفری دست به دامان آشنایان بشوید و ندانید دقیقا باید چکار کنید!در چنین مواردی اول از همه به دنبال یک مشاوره کیفری خوب و سپس یک وکیل مناسب در زمینه مورد نظرتان میگردید.شاید هم مثل امروز در پی بهترین وکیل کیفری کل روز را وبگردی کنید.
ولی به راستی بهترین وکیل کیفری اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟
اول از همه به این نکته اشاره کنیم که بهترین وکیل کیفری متخصص ترین وکیل در زمینه موضوع کیفری شماست.پس بهترین بودن در برابر هر موضوع حقوقی متغیر می باشد.

در امور مربوط به وکالت کیفری واژه ی بهترین برای وکلایی به کار می رود که از علم و تحصیلات تخصصی در زمینه کیفری برخوردار باشند و در رابطه با پرونده های کیفری و روند کاری دادسراها، دادگاه ها و تحقیقات مقدماتی تجربیات زیادی را کسب کرده باشد. بهترین وکیل کیفری  باید علاوه بر امور کیفری شخصی به قوانین مربوط به قاچاق کالا، مبارزه با مواد مخدر و دیگر امور کیفری نیز  تسلط داشته باشد و با توانایی بالای خود در گفتار و نوشتار بتواند از موکل خود دفاع کند.

 

معرفی از ما ، انتخاب برای بهترین وکیل کیفری اصفهان با شما

وکیل حسین یاوری بهترین وکیل کیفری اصفهان  ، به شماره پرونده وکالت ۲۸۷۰ , دارای سابقه ۴ سال وکالت بانک انصار و ۵ سال در شرکت های تجاری ، دارای سابقه وکالت و مشاوره  (با انجام ۵۰۰ پرونده کیفری و…) آماده ارائه خدمات وکالت در اصفهان و در سطح کشور در انواع دعاوی کیفری، شکایت، امور بیمه، خانواده، ملکی، مالی، تجاری، تعزیرات، اداره کار، شهرداری و امور گمرکی همچنین انجام تخصصی امور قراردادها و شرکت ها با تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری به عنوان بهترین وکیل دادگستری اصفهان می باشد.

 

موسسه وکالت حسین یاوری وکیل اصفهان

موسسه وکالت حسین یاوری ، وکیل دادگستری اصفهان با بهره گیری از تجربیات بهترین وکیل اصفهان و ارزیابی اولیه  ، مشکل مراجعین را بررسی کامل نموده و در صورتی که امکان انجام وکالت وجود نداشته باشد از گرفتن پرونده صرف نظر نموده و از اتلاف هزینه و وقت مراجعین جلوگیری می نماید که این نشان دهنده وجدان کاری و رعایت حال مراجعین محترم می باشد .

موسسه وکالتی حسین یاوری با مدیریت بهترین وکیل اصفهان به شما کمک می نماید که مناسبات اجتماعی تان به درستی تنظیم و در امور کیفری ،  تجاری ، ارثی ، اداری  , …بهترین مشاوره های تخصصی را از بهترین وکیل اصفهان اخذ نمایید و با ارائه راه کارهای مناسب از وقوع خطر بر علیه شما پیشگیری شود .شایان ذکر است چنانچه پس از ایجاد خطر و ضرر به ما مراجعه نمودید تلاش می نماییم برای خروج شما از وضعیت پیش آمد مناسب ترین راه را انتخاب نماییم .

 

فعالیت در تمامی حوزه ها با بهترین وکیل کیفری اصفهان

وکلای اصفهان در حوزه های مختلفی فعالیت دارند برای مثال وکیل طلاق در اصفهان ، وکیل سرقت در اصفهان ، وکیل مواد مخدر در اصفهان ، وکیل قراردادها در اصفهان ، وکیل رابطه نامشروع در اصفهان ، وکیل قتل در اصفهان ، وکیل دیه در اصفهان ، وکیل ملاقات فرزند در اصفهان ، وکیل ملکی در اصفهان ، وکیل ارث در اصفهان ، وکیل ترک انفاق در اصفهان ، وکیل امور گمرکی در اصفهان ، وکیل افترا در اصفهان و … اما سوابق کاری حسین یاوری  بهترین وکیل اصفهان در تمامی حوزه های مختلف کیفری  و بالتبع وکالت پرونده های متعدد و دهها پرونده موفق و ارائه مشاوره های مستمر و پیگیری مرتب و تعهد کاری ، خدمات متمایز حقوقی را برای موکلین و مراجعین محترم در اصفهان فراهم نموده است.

 

انجام ۵۰۰ پروژه در زمینه های مختلف با بهترین وکیل کیفری اصفهان

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ۴ سال وکالت بانک انصار
 • ۲ سال وکالت شرکت دربند تهران در اصفهان
 • ۳ سال وکالت شرکت آریانوش زاگرس
 • ۱ سال وکالت شرکت کشت و گلزار صنعت
 • رتبه ۱۰ آزمون وکالت
 • انجام ۵۰۰ پروژه اعم از حقوقی , کیفری , خانواده , ثبتی , امور حسبی و …

 

سرمایه ما ، اعتماد شماست

بهترین سرمایه ما اعتماد و اطمینان موکلین مان می‌باشد که به تنهایی در این سال‌ها، خود  سرمایه و تبلیغ برای ما بوده است و بر آن می‌بالیم که در تمام سالیان فعالیت حقوقی خود پایبند به قسم نامه خود ایستاده‌ایم و برای دفاع از موکلین و حقوقشان از تلاشی دریغ نکرده ایم که نتیجه آن هم جز موفقیت و اعتبار  چیزی در برنداشته است.

 

اهداف ما بهترین وکیل کیفری اصفهان

موسسه وکالت حسین یاوری  با هدف تامین نیازهای حقوقی افراد جامعه و ایجاد اطمینان و اعتبار در بین موکلان  وفراهم نمودن امکان دسترسی سریع و آسان اشخاص حقیقی و حقوقی به اطلاعات حقوقی و انواع خدمات و نیازهای حقوقی(اعم از حقوقی , کیفری , خانواده , ثبتی , امور حسبی و … ) تشکیل و اقدام به راه اندازی سایت حاضر نموده است و در نظر دارد با  گرد آوری تمامی ظرفیتها و داشته های حقوقی به اهداف خود که عبارتند از آگاهی رسانی و تسهیل ارائه خدمات حقوقی نائل گردد.

ظرفیت واقعی علم حقوق که بایستی از آن در زندگی بهره مند شویم این است که روابط حقوقی اشخاص با یکدیگر را بگونه ای تنظیم و مدیریت نماید که تمامی اقشار جامعه بتوانند با هزینه های کم از خدمات حقوقی بهره مند گردند. به عبارتی دیگر شایسته است که از ظرفیت و توان علم حقوق در جهت تنظیم درست روابط اشخاص در امور کاری، مالی، تجاری، خانوادگی و پیشگیری و ممانعت از بروز اختلافات و جلوگیری از تشکیل پرونده های دعاوی نزد مراجع قضایی استفاده نمائیم.

گام نخست ما فراهم نمودن امکان دسترسی آسان به منابع و اطلاعات حقوقی میباشد که با تمام اراده و همت خویش تلاش خواهیم نمود این امکان را در حد وسع و توان در اختیار هموطنان خود قرار دهیم.

گام دوم ما این است که تلاش خواهیم نمود انواع خدمات حقوقی را در بخشهای مختلف (به تفکیک موضوعات  ) با شرایطی مناسب و آسان عرضه و تقدیم نمائیم .

 

آیا واقعا اگر وکیل انتخاب نکنیم حقمان ضایع میشود؟

سوالی که همواره وجود دارد این است که آیا مردم لازم است برای طرح یا دفاع از دعاوی وکیل انتخاب کنند؟ آیا اگر وکیل انتخاب نکنند حقشان ضایع میشود؟

نمیتوان با قاطعیت گفت اگر کسی برای طرح یا دفاع از دعاوی خود وکیل نداشته باشد محکوم میشود و حقش ضایع میگردد ولی لازم است به دو موضوع اشاره شود، اولاَ کاملا بدیهی است که کسی که آشنایی به علم حقوق ندارد و فن دفاع را نمیداند، حق خود را نمیشناسد که بتواند از آن دفاع کند، بنابر این احتمال ضایع شدن حقش وجود دارد.
ثانیاَ قاضی دادگاه یک مرجع بی طرف میباشد و نمیتواند وقتی که یکی از خواهان حق اشتباه کرد و یا دعوایش را به انحراف سوق داد او را ارشاد کند زیرا که قاضی مقام ارشاد نیست و مقام قضاوت است و حق ارشاد طرف دعوا را ندارد، قاضی وقتی که خانمی علیه همسرش به علت کراهت دادخواست طلاق میدهد نمیتواند به او بگوید خانم باید مقداری از مهریه ات را بذل کنی تا مقوله طلاق خلع پیگیری شود.

اگر قاضی دادگاه دچار اشتباه شد این وکیل است که با دفاع خود به قاضی یادآوری مینماید که استنباط او از لحاظ قانونی اشتباه است، وکلا در عرض قضات نیستند در طول مراجع قضایی هستند و وکیل به عنوان یک حقوقدان باید علم و اطلاعات کافی داشته باشد که هم از حق موکل خود دفاع کند و هم کمک کننده به قاضی دادگاه باشد که پرونده با سرعت مختومه شود.

 

روش های انتخاب یک وکیل کیفری خوب

 1. انتخاب به روش سنتی از طریق آشنایان : در انتخاب وکیل به صورت  سنتی با مراجعه به دوستان و آشنایان خود به دنبال یک وکیل خوب و متخصص می گردید.مزیت این شیوه آن است که وکیل معرفی شده قبلا توسط یک فرد قابل اعتماد مورد آزمایش قرار گرفته و توانایی های وی مشخص گردیده است. درمقابل عیب اساسی آن این است که شاید وکیل مذکور صرفا نتواند در حوزه حقوقی مشکل شما به خوبی عمل کند.
 2. مراجعه حضوری به دفاتر وکلا : در این شیوه فرد با صرف زمان زیادی به تمامی دفاتر و موسسات حقوقی سر زده تا وکیل مناسب در زمینه مشکل حقوقی خود را بیابد.
 3. انتخاب به شکل نوین و آنلاین : با پیشرفت جوامع و تکنولوژی جدید، نهادهایی به وجود آمده اند که می توان از خدمات آنها به صورت تخصصی و سراسری و به صورت آنلاین و در بسیاری موارد به صورت مشاوره رایگان استفاده کرد. با استفاده از سامانه هایی که امکان مشاهده رزومه و سوابق وکلا  را فراهم می سازند می توانید یک بررسی و مقایسه مطمئن داشته باشید تا به راحتی مناسب ترین وکیل خود را انتخاب کنید و همچنین در وقت وهزینه خود صرفه جویی نمایید.

 

وکیل متخصص بگیرید

هنگام انتخاب وکیل از روش های فوق، به شما پیشنهاد میکنم حتما به تخصص وکیل مورد نظر توجه کنید.اگرچه افرادی که پروانه وکالت پایه یک دادگستری را دارا میباشند ، ولو اینکه صرفا مدرک کارشناسی حقوق داشته باشند، از لحاظ قانونی می‌توانند در تمام دعاوی قضایی وکالت نمایند. با این حال عده زیادی از وکلای دادگستری تحصیلات خود را در گرایش های تخصصی تر تکمیل کرده و توانایی ویژه‌ای در وکالت تخصصی در حوزه‌ تحصیل خود پیدا می‌کنند.

بنابراین یک وکیل پایه یک متخصص امور خانواده اگرچه قادر به وکالت در کلیه موضوعات حقوقی میباشد و هیچ محدودیتی ندارد ولی اساسا تخصصی که یک وکیل متخصص امور کیفری داراست را نمیتواند داشته باشد و ممکن است در شرایط حساس به مشکل برخورد نماید.لذا به شما پیشنهاد میکنیم  پرونده کیفری خود را حتما به وکیل متخص امور کیفری  ارجاع دهید.

 

مراحل تنظیم دادخواست به صورت اینترنتی
 

چگونه شکایت خود را تنظیم کنیم؟

وقتی شخصی مرتک تخلفی شود که طبق قانون شامل مجازات کیفری است و توسط قاضی برای آن مجازات  تعیین شود آن شکایت کیفری نامیده میشود.برای شکایت کیفری از متهم میبایست در ابتدا شکوائیه کیفری تنظیم کرد.برای تنظیم شکوائیه کیفری باید ابتدا به دادسرای محل وقوع جرم مراجعه نمود.نگارش شکوائیه کیفری مانند دیگر دعاوی  است و شیوه خاصی ندارد اما برای اطمینان از عدم  ایجاد مشکلات احتمالی و تنظیم شکوائیه متناسب از یک وکیل خوب و کارکشته در زمینه دعاوی کیفری کمک گرفت.شکوائیه باید خطاب به دادستان و یا متشاکی نوشته شود و در آن مشخصات کامل متشاکی و محل وقوع جرم درج شود، سپس پیوست شکوائیه تحویل دادسرا داده می شود و برای اعمال تحقیقات ارسال می گردد. بعد از پایان تحقیقات پرونده برای بازپرسی به یکی از شعبه های دادیاری ارجاع شده تا نسبت به شکایت مورد نظر تصمیمات لازم صورت بگیرد .

 

چطور تشخیص دهیم شکایت کیفری است یا حقوقی؟

 • در دعاوی کیفری دادگاه متهم را مجبور به تحمل مجازات جرم مورد نظر میکند ولی در دعاوی حقوقی متهم تنها مجبور به جبران حقوق قانونی فرد شاکی میگردد.
 • با رضایت شاکی دعوای حقوقی خاتمه پیدا میکند ولی در رابطه با جرائم کیفری که به صورت عمومی میباشند حتی با رضایت شاکی نیز این دعاوی خاتمه نمی یابند.
 • شکایت حقوقی میبایست در برگه های مخصوص تنظیم دعاوی حقوقی  تنظیم گردد و از این رو نیاز به یک وکیل حقوقی خوب جهت تنظیم آن می باشد ولی شکایت کیفری در هر برگه ای میتواند تنظیم شود.
 • باتوجه به اهمیت تنظیم دادخواست حقوقی در برگه های مخصوص ، در شکایت کیفری دیگر خبری از دادخواست نمی باشد. شکایت حتی می‌تواند به صورت شفاهی مطرح شود که البته در این صورت باید دادسرا و یا کلانتری آن را در صورت‌ مجلس قید نموده و به امضای شاکی برساند.
 • در شکایات کیفری به فرد شکایت کننده “شاکی” و به طرف مقابل “متشاکی” یا “مشتکی عنه” می گویند، در حالی که در شکایات حقوقی به شخص شکایت کننده “خواهان” و به طرف دیگر “خوانده” گفته می شود.

 

زمینه های تخصص یک وکیل کیفری ایده آل

پزشکی قانونی

از مهمترین موضوعاتی که یک وکیل کیفری با ان بیشتر از سایر مشاغل سر و کار دارد، پزشکی قانونی می باشد. با توجه به اینکه اغلب پرونده های جزایی در ارتباط با پزشکی قانونی بوده و نیاز به نظر پزشکی قانونی دارند، لذا یک وکیل متخصص در امور کیفری نیز باید اطلاعات وسیعی در  رابطه با رشته و حقوق پزشکی قانونی داشته باشد تا هنگام دفاع از موکل خود نظرات پزشکی قانونی را دربست نپذیرد.

اسلحه‌شناسی

با توجه به اینکه  در اغلب پرونده های جزایی، رد پایی از یک اسلحه دیده می شود. بدین ترتیب یک وکیل کیفری خوب باید در امور اسلحه شناسی  آشنایی کامل داشته باشد. این موضوع می تواند کمک کند تا این افراد بتوانند راحت تر پرونده ها را پیش ببرند.

پلیس علمی

یک وکیل متخصص امور کیفری لزوما باید در زمینه شناسایی اثر انگشت و کشف جعل اطلاعات مفیدی داشته باشد تا در پرونده های جنایی به راحتی بتواند آنها را تشخیص و مورد بررسی قرار دهد.

اطلاعات به روز

یک وکیل کیفری خوب باید همیشه خود را با مسائل روز آپدیت کند. بدین ترتیب نیاز است تا این افراد روزنامه و مجلات مختلف و همچنین کتاب های مختلف در زمینه جنایی و پلیسی را مطالعه کنند و در آموزش های میدانی که برای وکلای کیفری در نظر گرفته می شود شرکت کنند.

 

بهترین وکیل کیفری اصفهان

 

 

مشاوره  با بهترین وکیل کیفری اصفهان

در صورت نیاز به مشاوره با یک وکیل حقوقی خوب در تمام زمینه های کیفری , خانواده , ثبتی , امور حسبی و … با  وکیل حسین یاوری می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر:  اصفهان – خیابان نیکبخت غربی – روبروی دادگستری – ساختمان دیبا-طبقه ۴-واحد ۸

تلفن جهت مشاوره: ۰۹۱۳۳۹۴۰۴۳۰ – ۰۳۱۳۷۸۱۷۰۸۹

 

 

ارسال فرم مشاوره رایگان

نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری تاریخ ارسال ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ 6 نظر 9444 نمایش دسته کیفری

دیدگاه کاربران

فاطمه فروغی در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۲۶

سلام
عذر خواهی میکنم سوالی داشتم در مورد اینکه شوهرم یه چک ۹۰میلیونی پیش دوستش امانت گذاشته بود ولی دوستش درخواست مطالبه داد و برای من یه پیام داد که چک امانت پیش بودم در خواست مطالبه دادم و ما همین یه مدرک را داریم و اینکه به خود من چند بار گفت چک نود میلیون امانت پیشم است میگذارم اجرا و الان در حال حاضر از دادیاری طرف طبرئه شده میخواستم بدانم شما میتوانید برای ما کاری انجام دهید

وکیل پایه یک دادگستری در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۲۶

سلام. حضورا تشریف بیارید. تحت شرایطی ممکنه راه برای دفاع وجود داشته باشه

مهسان عابدین در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۳

سلام. من همسرم خیلی وقته ترکم کرده. برای این مسئله چطوری باید اقدام کنم؟

مدیر در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۳

سلام.شما میتوانید به استناد بند ب سند نکاحیه تقاضای طلاق نمایید

هومن معین در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۸

سلام. ممنون از مطلبتون خیلی کامل و مفید بود.

سارا امیری در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۳

بسیار عالی و کامل بود لذت بردم و استفاده کردم ممنون.


مطالب مرتبط